Легко, весело і галасливо: як франківка самостійно виховує 17 дітей. ВІДЕО

Мешканка Івано-Франківська Олена Кузьменко самостійно виховала майже 20 діток. Нині в одній квартирі їх – 9. Утім, Олена каже – що більше малечі вдома, то легше та веселіше.

Про велику родину Олена мріяла все своє життя. Першу свою дитину усиновила у 20 років, пише Ратуша з посиланням на РАІ.

Я тоді тільки закінчила інститут і так в моєму житті склалося, що я познайомилась з маленьких хлопчиком, який знаходився в притулку для дітей. Я його спочатку відвідувала, потім дуже прив’язала до нього і оформила над ним опіку, – ділиться жінка.

Тоді Олена й вирішила – як тільки встане на ноги – прийме у свою сім’ю ще кілька дітлахів. Саме так і сталось. Вже через кілька років жінка удочерила ще одну дитину.

Ці діти вже дорослі, мають власні сім’ї, мають своїх діточок. А в 2011 році мені влаштували ще декількох дітей і ми стали мати статус дитячого будинку сімейного типу, – каже Олена Кузьменко.

ДО ТЕМИ: Багатодітній франківці присвоїли звання «Мати – героїня»

До Івано-Франківська жінка переїхала з міста Алчевська Луганської області. Тут живуть вже більше 6 років на орендованій квартирі. За цей час Олена прийняла у свою сім’ю ще декількох дітей:

Найменшій дитині, хлопчику Арсену, зараз лише 1,5 років. Настарший у нас – це хлопець 17-и років, він поїхав на навчання зараз. В березні йому буде 18. Ще у нас є першокласниця Софійка

ДО ТЕМИ: Поламані меблі, порожній холодильник: багатодітну коломиянку хочуть позбавити батьківських прав. ВІДЕО

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм