Легкоатлетки з Долинщини здобули призові місця на чемпіонаті України. ВІДЕО

26-27 серпня відбулись ранкові сесії першого та другого дня Чемпіонату України у Луцьку.

Про це повідомляє Федерація легкої атлетики в Івано-Франківській області, пише Ратуша.

Вихованка Долинської ДЮСШ Валентина Косів здобула бронзову нагороду у метанні молота (3 кг) серед дівчат з результатом 54.22 м.

Тренером дівчини є Ярослав Костишин.

Вихованка Вигодської ДЮСШ Наталія Долішня-Спринська з третім результатом у фінальному протоколі метнула снаряд на 41.75 м.

Тренує дівчину Надія Зубова.

ДО ТЕМИ: Франківські спортсмени посіли призові місця у Кубку України з багатоборства. ФОТО

Близькими до призової трійки були легкоатлети Анастасія Копильців у штовханні ядра (3 кг) з четвертим результатом 11.66 м та Володимир Мироняк у метанні молота (5 кг) 53.21 м теж з четвертим результатом завершив змагання.

Також Віталій Клімчук потрапив до фіналу з бігу на дистанції 400 м з третім часом у першому колі 51.56 м. Лише 03 сот.сек забракло Віталію, щоб потрапити до призової трійки.

Тренер хлопця – спортсменка Оксана Кухній.

Чемпіонат України з ЛА серед юнаків 2003 р.н. Луцьк.

Фінал бігу на 400м юнаки ЧУ Луцьк.Вталій Клімчук фінішував четвертим з результатом 50.74. Тренує спортсмена Оксана Кухній. Лише 03 сот.сек забракло Віталію, щоб потрапити до призової трійки. Побажаємо подальших вдалих стартів.

Опубліковано Федерація легкої атлетики Івано-Франківської області Середа, 26 серпня 2020 р.