Лайфхак від голови ІФ ОДА: як менше платити за електроенергію

Зростання вартості енергоресурсів, а особливо під час осінньо-зимового періоду, коли побутові споживачі використовують доволі великі обсяги електрики, може мати значне додаткове навантаження на сімейні бюджети.

Задля допомоги населенню, зокрема зменшення витрат на оплату комунальних послуг, урядовим рішенням передбачили збереження коефіцієнтів дво– та тризонного обліку електричної енергії. Це дасть можливість оптимізувати споживання енергоресурсів та зменшити витрати, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської облдержадміністрації.

На сьогодні Урядом прийнято рішення про використання багатотарифних лічильників на електроенергію, які рахують витрати струму за різними тарифами протягом доби, – зазначив Андрій Бойчук. – Скориставшись такими «багатозонними» лічильниками, споживачі зможуть не лише оптимізувати споживання електрики, а суттєво знизити вартість платіжок.

ДО ТЕМИ: “Івано-Франківськгаз Збут” знизив ціну на газ за січень

Як зазначається, наразі діють тарифні коефіцієнти 0,5 або 0,4 з 23-ї години до 7-ї години. Тариф відповідно складатиме 0,84 грн/кВт•год або 0,67 грн/кВт•год.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм