“Я співаю завжди – і в душІ, і в дУші”: Сергій Лазановський про участь в “Голосі країни”, Надю Дорофеєву і своє майбутнє. ФОТО

Прикарпатець Сергій Лазановський став переможцем “Голосу країни-11”. Хлопець, якого назвали “душею команди” DOROFEEVA, народився в селі Попельники та до вокальної кар’єри прийшов не одразу.

Кореспондентка Ратуші поспілкувалась з вокалістом і дізналась про його шлях на проєкті та про плани на майбутнє.

Сергію, за освітою ти актор. Чиєю ідеєю було вступити на театральний факультет?

Це була не моя ініціатива. Я хотів вступати у медичний університет і бути медиком. Але моя мама, мудра жінка, знала, що я дитина творча і сказала, що в Івано-Франківську є такий Інститут Мистецтв, тому “давай, синку, спробуєш!”. Перший рік було надзвичайно складно, бо ж я “дитина села”. А там потрібно було над вимовою працювати, всі звуки чітко вимовляти. Найважчим для мене був предмет “сценічне мовлення”. Але, як бачимо, зараз з того є користь. Було нелегко, але я ж це любив. На 4 курсі взагалі не думав, що буду актором і знову захотів вступити у медичний університет на зубного техніка. Але зрозумів, що без сцени я не можу.

Ти пропрацював у театрі три роки. Чому згодом вирішив залишити театр, кардинально змінити життя і розпочати вокальну кар’єру?

Як я кажу: я співаю завжди – і в душІ, і в дУші. Але був у мене комплекс, що, можливо, я щось роблю не так. Правда, згодом зрозумів, артист – це не тільки вокал, але й емоція. Була у мене в житті ситуація, не буду про неї детально розповідати, але я хотів з неї вийти. І вийшов за допомогою музики. Познайомився з Іриною Батюк, яка зараз є моїм продюсером. Вона повірила у мене.

Ти займаєшся вокалом тільки один рік. З якими труднощами зіштовхнувся у першу чергу?

У мене все-таки була державна робота. Я пішов з неї та зрозумів, що тепер все залежить від мене, в тому числі й мій дохід. Думав займатись викладанням, влаштовувати концерти, але через карантин все скасувалось. Я вже думав це все залишати і їхати у Польщу на заробітки. Але якби я так вчинив, я б був слабкою людиною, а не такий.

ДО ТЕМИ: “Досі не вірю у це”: Сергій Лазановський поділився враженнями після перемоги на “Голосі країни”. ВІДЕО

Чия була ідея зробити рішучий крок і спробувати себе на «Голосі країни»?

Мені було 15 років, коли я дізнався про це шоу. Я дивився його і вже тоді мріяв на ньому виступити. У 10 сезоні я не пройшов кастинг і сказав собі, що прийду на 11 і переможу. Я це сказав так, до слова, але, бачите, напророчив (сміється). Зі своєю викладачкою я готувався щодня до кастингу. Вона знала, як проходить кастинг і саме шоу. Ми займались щодня і карантин, до речі, цьому посприяв.

А як з вибором пісень на кастинг? Ти їх сам обирав?

На “Голос країни” я подавав тільки одну іноземну пісню – “You Are The Reason”, інші – українські, бо маю концерт з українськими піснями. І ту іноземну пісню потім використали на сліпих прослуховуваннях. Пісня важка вокально. А я знав, що багато сприймають мене, як україномовного виконавця. Я вагався, але вирішив все ж прийняти виклик і боротися. До речі, люди сприйняли дуже гарно цю пісню і сказали, що навіть її я співаю душевно.

Як минали репетиції на «Голосі країни»? Всі учасники тренувались щодня зі
своїми зірковими тренерами чи самостійно?

Це був найкращий період. До мене щотижня на два дні приїжджала моя викладачка і займалась зі мною. Займалися і з тренерами. Звісно, не щодня, бо вони зайняті люди. Був один день, коли вони приїжджали і кожному учаснику приділяли по 30 хвилин. Але це коли нас було багато. А потім, коли залишився тільки я з Надією Дорофеєвою… це була казка! Надя насправді дуже світла, душевна. З екрану може здаватись, що людина пафосна і зверхня, але в житті вона дуже проста. Ми з нею дуже схожі і було відчуття, наче ми знайомі 10 років.

А якою була атмосфера на шоу? Можливо, були конфлікти з іншими учасниками, конкуренція все-таки?

Конфліктів, як таких, не було. Але кожний приходить на проєкт зі своєю місією. Був момент, коли Ілля Ніколаєнко сказав, що не розглядає мене, як конкурента. Але бачите, як вийшло (сміється). Ми всі підтримували одне одного. І взагалі цей сезон, я вважаю, був найдружнішим. Ми всі спілкуємось та списуємось у соц.мережах досі.

ДО ТЕМИ: «Найрідніші люди»: франківський співак презентував кліп на душевну пісню. ВІДЕО

А Тьому Паучека не вважав своїм конкурентом? Адже ви обоє сильні виконавці, та ще й з одного міста.

Не вважав. Він навпаки постив у себе на сторінці, щоб мене підтримували. Я, скажу відверто, не думав, що виграю. Я думав, що виграє або Тьома Паучек, або Сергій Нейчев. Ми всі підтримували один одного.

Шоу закінчилось. Що плануєте робити далі? Поділіться планами на майбутнє.

Незабаром у мене вийде три пісні. 4 травня буде сольний концерт у моєму рідному селі Попельники. Ну і 8 травня теж концерт. А надалі все залежить від карантину.

Як щодо дуетів і колаборацій?

Надя Дорофеєва у “Сніданку з 1+1” сказала, що у неї є якась ідея, але я поки не знаю про це нічого. Мені вона про це не розповідала, тому не можу нічого сказати. Я б дуже хотів записати з нею україномовну версію її синглу “Gorit”.

Дайте пораду нашим читачам: як не втратити віру в себе? Адже на шляху до успіху виникає багато складнощів, які можуть зламати людину.

На “Голосі країни” почув фразу, яку дуже запам’ятав: “Мрійте, це працює”. Йдіть до своєї мети, хто б що не говорив. Бо зрештою: мільйон людей, мільйон думок. Шукайте мотивацію в усьому, в першу чергу в собі. Вірте у себе!

Юлія Стасюк

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм