Кіно не вдома: Стало відомо, які фільми вийдуть у прокат в Івано-Франківському кінотеатрі після карантину

Порожні глядацькі зали, тишина в залах очікування і відсутність звичного запаху попкорну. Так виглядають місцеві кінотеатри в очікуванні послаблення карантинних умов.

Порожні глядацькі зали, тишина в залах очікування. І відсутність звичного запаху попкорну. Так виглядають місцеві кінотеатри в очікуванні послаблення карантинних умов.

Відкриття кінозалів можливе не швидше ніж у середині літа, інформує Міністерство охорони здоров’я. Проте глядачі вже в очікуванні переглядів стрічок на великих екранах. У місцевих кінотеатрах щодня отримують сотні дзвінків із такими запитаннями.

Деякі кінозали використали карантин із користю. Взялися за ремонт, який через інтенсивний графік роботи ніяк не могли розпочати.

Для цього, як розповіла кореспонденту “Вежі” дирекція кінотеатру, треба було б зупиняти роботу кінозалів. Або працювати над оновленнями в нічний час. Між тим, нині тут очікують завершення карантину.

Попередньо готові до показу стрічок у звичному форматі. Втім, розробляють план роботи і у випадку посилення обмежень. Наприклад, можуть спробувати формат автокінотеатрів.

Наразі івано-франківські кінотеатри чекають офіційного рішення щодо виходу із карантину. Відтак, кажуть, глядачі мають бути готові до дотримання дистанції, постійної дезінфекції залів.

А звичні 3-D окуляри почнуть продавати окремо для кожного відвідувача. Разом із тим, можливе зменшення звичної кількості сеансів.

Відео: ВЕЖА

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм