“КУТ” великих можливостей: у Франківську з’явиться новий заклад позашкільної освіти. ФОТО

У Івано-Франківській міській територіальній громаді з’явиться новий заклад позашкільної освіти. «КУТ» – саме так називатиметься культурно-молодіжний центр, в якому працюватимуть різноманітні гуртки – від робототехніки, аж до танців.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на офіційний сайт міського голови Руслана Марцінківа.

Депутат Івано-Франківської МТГ та представник БК «Вамбуд» Микола Ковальчук розповів, що роботи тут розпочалися три роки тому. Зараз вони на завершальному етапі – готовність закладу близько 80%.

«Вже за кілька місяців плануємо передати приміщення в комунальну власність. Це перший об‘єкт такого типу, але точно не останній. Адже будуючи великі житлові райони нам потрібно зводити не лише житло, а й заклади соціальної інфраструктури, які не менш важливі громаді. В нас вже є проєкти подібних закладів, думаю за кілька років їх ми теж введемо в експлуатацію», – розповів Микола Ковальчук.

Міський голова Руслан Марцінків зазначив, що цей центр – приклад співпраці забудовника та міста . Та цього року депутати Верховної Ради скасували пайову участь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, де у Франківську відкриють новий комунальний автопарк

«На жаль, з 1 січня цього року ліквідували пайову участь. Та цей об’єкт є прикладом того, як за її допомогою вирішувалися проблеми соціально-економічного розвитку міста. Це буде великий сучасний молодіжний центр, де юні франківці зможуть займатися улюбленими факультативами під наглядом професіоналів своєї справи. Тут ще є трохи роботи, але маю надію, що відкриємо його вже цього року», –  підсумував Руслан Марцінків.

До слова, на таких самих умова (за кошти пайової участі), у співпраці з БК «Ярковиця» вже відкрили педіатричне відділення, та завершується будівництво дитячого садочка.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм