Кращі правоохоронці Прикарпаття отримали нагороди за зразкове виконання службових обов’язків. ФОТО

Під час відеоселекторної наради керівництва поліції Івано-Франківщини, 13 січня, начальник обласної поліції Володимир Голубош вручив нагороди поліцейським за зразкове виконання службових обов’язків.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на пресслужбу поліції Івано-Франківської області.

Згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України, за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу та наполегливість нагрудним знаком «За відзнаку в службі» нагороджені підполковник поліції Михайло Федорищак і майор поліції Володимир Цибульський.

ДО ТЕМИ: Франківський “Промприлад” отримав одразу 4 нагороди Effie 2020. ФОТО 

Грамоту МВС України отримав підполковник поліції Василь Приймак. Подяка МВС України оголошена майору поліції Олександру Старунчаку та капітану поліції Інні Костенко.

Крім того, за високу професійну майстерність, розкриття злочину та затримання зловмисника подяками Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області нагородженні лейтенант поліції Констянтин Перцович і лейтенант поліції Ігор Басараба.

Володимир Голубош подякував кожному з поліцейських за здобутки у службі, привітав із заслуженими нагородами, – йдеться у повідомленні.