“Краща книжка Прикарпаття 2020”: у Франківську нагородили переможців. ВІДЕО

В Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка відбулося урочисте нагородження лауреатів конкурсу “Краща книга Прикарпаття 2020”.

Провели дійство Товариством письменників і журналістів ім. Івана Франка за підтримки Івано-Франківської обласної організації Національної спілки краєзнавців України та управління культури національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації, пише Ратуша з посиланням на РАІ.

Цього року конкурс має два розгалуження, бо Спілка провела свій конкурс десь два тижні тому. А новостворене товариство вирішило продовжувати у тому напрямку, в якому започаткували і задумали цей конкурс. Бо він мав би охопити широке поле літераторів, широкі жанрові можливості і відзначити кращих літераторів, – сказав голова Товариства письменників і журналістів ім. І. Франка Євген Баран.

ДО ТЕМИ: Богдан Савлюк про “теплі іграшки” та першу книгу. ВІДЕО

Конкурс має 16 номінацій.

Є кілька нових номінацій. Наприклад, “Бібліографія”, “Читацькі симпатії”. Ми розширили поле, щоб привернути увагу до книжки, – додає Євген Баран.

ДО ТЕМИ: У франківського письменника вийшла нова книга. ФОТО

Олег Жерноклеєв став лауреатом конкурсу у номінації “Народознавство, краєзнавство” із книгою “Крихівці, Крихівці, коріння, що воскрешає, оживляє, творить”.

Ідея цієї книги полягала в тому, щоб поєнати наукове краєзнавство та історичну регіоналістику. Зробити зріст не тільки історичний, але й економічний і культурний. І аж до сучасності, включаючи галерею портретів найвідоміших мешканців Крихівців, включаючи всі періоди історію: трагічні, цікаві, різні, – каже письменник.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм