OSTRAVA, CZECH REPUBLIC - MARCH 18: Laboratory technicians from AGELLAB, headquartered in Vitkovice Hospital, were the first private laboratories in the country to be licensed to test for the presence of coronavirus from the National Institute of Public Health in Ostrava, Czech Republic on 18 March 2020. Up to 250 samples are examined daily. Currently, 464 cases of SARS-CoV-2 (Covid-19) have been officially confirmed in the Czech Republic. ( Lukas Kabon - Anadolu Agency )

Кошти на боротьбу з COVID-19: які прохання Прикарпаття відхилив уряд. ФОТО

У МОЗ повідомляють, що в Україні завантаження ліжок хворими коронавірусом та з підозрою на захворювання перевищило поріг в 50%. Для боротьби із коронавірусом влада в регіонах зверталася до Кабінету міністрів із проханням виділити кошти на закупівлю медобладнання, засобів захисту, антисептиків, доплати для медпрацівників, але всі запити залишилися без відповіді.

Ці документи є в розпорядженні організації StateWatch, пише Ратуша з посиланням на “Слово і діло”.

Івано-Франківська ОДА 19 травня 2020 року робила запит на виділення 446,1 мільйона гривень, для придбання рентгенобладнання (284,2 мільйона гривень), апаратів ШВЛ (116 мільйонів гривень), іншого обладнання для реанімаційних відділень (27,9 мільйона гривень), доплати до зарплат медичним та іншим працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації COVID-19 (6,9 мільйона гривень та 11,1 мільйона гривень – за квітень).

ДО ТЕМИ: Три міста і п’ять районів Івано-Франківщини в “помаранчевій зоні” карантину 

Повторний запит Івано-Франківська ОДА робила 29 червня 2020 року на виділення 435 мільйона гривень. Ці кошти мали б спрямувати на придбання рентгенобладнання (284,2 мільйона гривень) апаратів ШВЛ (116 мільйонів гривень), іншого обладнання для реанімаційних відділень (27,9 мільйонів гривень), доплати до зарплат медичним та іншим працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації COVID-19 (6,9 мільйона гривень).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатські депутати проситимуть в Уряду кошти на ІФА-тести для медиків

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм