“Конфлікти пішли, коли не стало Кузьми”: ексучасники DZIDZIO вперше розповіли, як розпався гурт. ФОТО/ВІДЕО

Колишні учасники гурту DZIDZIO Олег Турко, він же “Лесик”, Назар Гук, він же “Юлік” а також Михайло Хома, він же Дзідзьо вперше розповіли в програмі “ЖВЛ”, чому їхній колектив дав тріщину.

Хлопці разом створили колектив, однак з карколомним успіхом впоратися не змогли, пише Ратуша з посиланням на ТСН.

Як відомо, спочатку з розкрутою гурту допомагав Андрій Кузьменко – лідер гурту “Скрябін”, який загинув у ДТП 2015 року. Кузьма був другом дитинства Лесика.

Та на відміну від Кузьми, 2009-го публіка не поспішала приймати новий гурт, а музичні станції розкручувати ноу-неймів. Фортуна всміхнулася, коли 2012-го колектив запросили до Ялти розважати на 50-річчі заможного бізнесмена Анатолія Безуха. Олігарху настільки припав до душі репертуар хлопців, що він вирішив перейняти в Скрябіна колектив. Продюсер Кузьма із задоволенням відпустив товаришів.

На трьох ми відкрили фірму. На мене, на Хому і на Безуха. Правда, він там мав 50 відсотків, тому що більшу суму вклав. А ми з Хомою мали по 25 відсотків, – поділився Лесик.

ДО ТЕМИ: Пономарьов із Дзідзьо та іншими зірками презентували головний хіт весни. ВІДЕО

Вони почали збирати стадіони та мільйони переглядів на YouTube. А їхнє “Я і Сара” – наспівували від Ужгорода до Луганська. На піку слави хлопцям і на думку не спадало, що може піти щось не так.

Конфлікти пішли якраз після того, коли Андрія не стало, – зазначив Олег Турко.

2015-го гурт дав тріщину. У кожного засновника були свої версії та аргументи.

Вони зрозуміли, що для чого в конторі три власники, якщо може бути два. Без Безуха він не міг залишитися. Зі своїми 25 процентами що я зроблю? Підпис Хоми, що він мене звільнив, – сказав Турко.

Своєю чергою Дзідзьо запевняє, що ніхто нікого не виганяв:

Я не давав коментарі на цю тему. Ніхто нікого не виганяв. Пропонувалися дуже адекватні умови, щоб закрить. Я не хотів скандалу ніякого, – зазначив Михайло Хома.

Тоді хлопці так і не домовилися. Та якщо Хома продовжив гастролі з Юліком і його кумом Лямуром – новим гітаристом гурту, в Новояворівську Лесик створив власний, дуже схожий колектив.

Дзідзьо знайшов ідентичного пацана. З Києва, з театру. На Франківщині я зробив вісім концертів, – розповів Турко.

Необачна помста обійшлася музиканту в безліч судів та кругленьку суму штрафів за порушення авторських прав. Якщо Лесик пішов зі скандалом, то за рік, 2017-го, з гуртом DZIDZIO тихенько попрощався Юлік.

Тим часом Лесик у рідному Новояворівську пише ліричні альбоми. Та вірить, що найбільші стадіони ще попереду. Натомість, завжди веселий Дзідзьо, вже як Михайло Хома, своїх шанувальників уразив виконанням національного Гімну та молитвою за Україну.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм