Комплекс очисних споруд в Галицькому районі під загрозою знеструмлення через борги

9 листопада 2020 року АТ «Прикарпаттяобленерго» буде змушене припинити електропостачання комплексу очисних споруд в с. Німшин Галицького району, який є споживачем постачальника «останньої надії» ДПЗП «Укрінтеренерго».

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на АТ “Прикарпаттяобленерго

Знеструмлення комплексу очисних споруд спричинене заборгованістю КП «Житловик» Бурштинської міської ради перед електропостачальником  «останньої надії» ДПЗП «Укрінтеренерго».

Оскільки комунальне підприємство не виконує умови договору  споживача про постачання електричної енергії постачальником «останньої надії» щодо вчасності та повноти розрахунків за електроенергію, ДПЗП «Укрінтеренерго» зобов’язало АТ «Прикарпаттяобленерго», як оператора системи розподілу, припинити розподіл електроенергії об’єкту очисних споруд до погашення заборгованості, – йдеться у повідомленні.

Між постачальником та керівництвом комунального підприємства ведуться переговори щодо можливої реструктуризації боргу, але якщо домовленості не буде досягнуто – очисні споруди залишаться знеструмленими з 9 листопада на невизначений термін.

ДО ТЕМИ: Прикарпатцям погасили заборгованість із зарплати на майже 15 мільйонів гривень

Припинення розподілу електричної енергії буде здійснене у відповідності та на виконання вимог підпункту 2 пункту 7.5 Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312  та підпункту 2 пункту 11.5.2 Кодексу Систем Розподілу, затвердженого Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 №310.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм