Команда “ЗА МАЙБУТНЄ” Яремчанщини йде на вибори, щоб взяти на себе відповідальність за завтрашній день і життя Карпатського регіону

На Яремчанщині відбулася зустріч кандидатів у депутати місцевих рад: Івано-Франківської обласної, Надвірнянської районної та Яремчанської ОТГ.

Учасників виборчих перегонів урочисто привітали лідер партії “За майбутнє” на Прикарпатті Олександр Шевченко та діючі депутати Івано-Франківської обласної ради і кандидати в обласні депутати Микола Палійчук та Андрій Марійчин, кандидат у депутати до обласної ради від територіального виборчого округу №7 Тетяна Пришляк і кандидат у депутати до Надвірнянської районної ради від виборчого округу №2 Тарас Клим’юк. 

ДО ТЕМИ: Богдан Томенчук іде до Івано-Франківської обласної ради від команди «За майбутнє»

Вони окреслили напрацювання політичної сили “За майбутнє” і завдання, які вона ставить перед собою для подальшої роботи. І кожен, хто йде на вибори, включається до спільної праці великої команди на благо рідного краю.

Перед Яремчанщиною, як і перед усім Прикарпаттям, стоять величезні виклики. Ми маємо розбудовувати наш регіон, робити його інвестиційно та туристично привабливим: розвивати малий і середній бізнес, створювати нові робочі місця. Той, хто дивиться в майбутнє, – перемагає. З Богом!

ДО ТЕМИ: Команда “ЗА МАЙБУТНЄ» презентувала масштабний проєкт “Витягнемо дітей зі смартфонів”

Першим під гучні оплески посвідчення кандидата на посаду міського голови Яремчанської ОТГ отримав Василь Озорович:

Дякую за довіру. Це велика справа відповідати за сьогодні, завтра, майбутнє. Не підведу!

У свою чергу, Василь Озорович вручив посвідчення 25 кандидатам у депутати Яремчанської ОТГ і представив кожного з його досягненнями та успіхами.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті партія «За майбутнє» делегує 19 кандидатів на голів територіальних громад

Посвідчення кандидатів у депутати до Надвірнянської районної ради вручили 9-тьом представникам Яремчанського краю. Першим номером у списку партії “За майбутнє” до Надвірнянської районної ради від територіального виборчого округу №2 йде Тарас Клим’юк.

У нас сильна яремчанська команда. Це – люди з великим досвідом депутатської діяльності. Це – молодь, яка хоче будувати майбутнє. Це – спеціалісти, які знають, що таке державна служба. Це – професіонали різних галузей. З такими людьми почесно йти на вибори!- каже Тарас Клим’юк.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм