Команда «За майбутнє» сприятиме добудові школі у Боднарові. ФОТО

Команда «За майбутнє» продовжує відвідувати населені пункти Прикарпаття. Цього разу завітали у Калуський район.

Село Боднарів чекає на завершення будівництва школи. Вона тут вкрай потрібна. Адже старий заклад розташований у кількох корпусах по різні боки траси Львів – Івано-Франківськ. Школярі, аби потрапити у їдальню чи спортзал, щоразу ризикують життям, пише Ратуша.

ДО ТЕМИ: У Франківську завершили ремонт одного з дитсадків міста. ФОТО

Нову школу тут почали зводити ще у 1992 році. Тоді змурували фундамент, який став довгобудом. І тільки три роки тому, завдяки активній громаді та підтримці тоді народного депутата Віктора Шевченка, вдалося зрушити будівництво з мертвої точки.

За останні роки вдалось зробити чимало – вимуровано три поверхи, всередині все поштукатурено, проведена електрика, утеплено дах. Також почалось будівництво спортзалу. Втім, цього року будівництво зупинилось. Проводяться перерахунки, – зазначає сільський голова Боднарева Микола Дрогомирецький.

Громада побоюється, що виділені з Державного фонду регіонального розвитку кошти наприкінці року повернуться у держбюджет, якщо не відновити роботи.

ДО ТЕМИ: У Франківську триває ремонт дитсадка “Кобзарик”. ФОТО

Представник команди «За майбутнє» Віктор Шевченко переконує, робитиме усе необхідне, аби заклад запрацював якомога швидше.

Важко дивитись, що за рік нічого не зроблено. Тим більше, що школа знаходиться на завершальному етапі. Роботи можна б було закінчити за декілька місяців і наступне 1 вересня діти могли б святкувати вже у ній, – розповідає Шевченко.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм