Команда “ЗА МАЙБУТНЄ» презентувала масштабний проєкт “Витягнемо дітей зі смартфонів”

Альтернатива гаджетам. Івано-Франківська команда «ЗА МАЙБУТНЄ» презентувала свої ініціативи, які мають допомогти вирішити проблему залежності дітей від комп’ютерів та смартфонів.

Представники Івано-Франківської команди «ЗА МАЙБУТНЄ» провели сотні зустрічей з мешканцями міста.

Майже всі франківці постійно говорять про дві проблеми, які їх турбують: питання якісної освіти та доступного позашкільного навчання, а також проблему залежності дітей від смартфонів та комп’ютерів. Сьогодні інвестиції, які вкладаються в навчання – це не видатки, а без сумніву інвестиції в майбутнє та успіх Івано-Франківська.

Ми чітко розуміємо необхідність створення в Івано-Франківську Центру дитячої творчості і науки, де мають бути усі умови для того, щоб в нас з’являлись наші майбутні Джобси, Возняки, Цукерберги, Безуси. Тут має бути і аерокосмічний центр, який виховуватиме майбутніх Масків і Корольових. Мистецькі студії, дитячий театр та інше. У все це потрібно вкласти максимально бюджетні кошти, щоб вирішити проблеми із позакласною освітою, яка є в Івано-Франківську, – розповідає представник команди «ЗА МАЙБУТНЄ» Олег Головенський.

Вже зараз Івано-Франківська команда «ЗА МАЙБУТНЄ» ініціювала ряд заходів які відбуваються в рамках проєкту «Витягнемо дітей з смартфонів».

Проблема залежності дітей від смартфонів існувала і раніше, але через карантинні обмеження та дистанційне навчання вона загострилась. Діти замість реального спілкування з однолітками перейшли на віртуальне. Тому ми створили проєкт «Витягнемо дітей зі смартфонів», який має дати дітям гідну альтернативу часу, який вони проводять у гаджетах, – зазначила представниця команди «ЗА МАЙБУТНЄ» Христина Василишин.

В рамках проєкту громадська діячка та представниця команди «ЗА МАЙБУТНЄ» Оксана Баранецька організувала свято для дітей «Міні-міс та міні-містер Пасічна» в сквері «Первоцвіт».

В нашому святі взяло участь близько 300 дітей. Ми підготували для малечі безліч конкурсів, діти показували свої таланти. Одразу після свята на прохання батьків ми розпочали фотоконкурс, – говорить представниця команди «ЗА МАЙБУТНЄ» Оксана Баранецька.

Як одна із таких ініціатив, яка розпочнеться наступного тижня, – це шоу «Фіалкової принцеси», яке стане наступницею «Зеленої бабусі».

Це буде півторигодинна програма для дітей з солодкою ватою, аніматором та великою кількістю естафет, конкурсів, змагань, – говорить депутат міської ради Володимир Олійник.

Депутат міської ради Мстислав ТАРАС також презентував власну ініціативу «Майбутнє, що крокує попереду».

Як батько 4 дітей я прекрасно розумію проблему залежності дітей від сучасних телефонів. Тому розпочинаю проєкт «Майбутнє, що крокує попереду». Це будуть вистави в дворах для дітей, після яких відбуватимуться майстер-класи від відомих акторів, – зазначив депутат міської ради Мстислав ТАРАС.

Депутат міської ради Віталій Мерінов презентував безкоштовні уроки малювання «Юний Пікассо». Також наступного тижня представник команди «ЗА МАЙБУТНЄ» представить свій проєкт сучасного Палацу спорту.

Ініціативу «Юний Пікассо» ми розпочали минулого тижня. Перший урок відбувся на території ліцею №18. Приємно вразило, що дітей прийшло більше, ніж ми розраховували. Ми підготували 25 мольбертів, натомість прийшло майже півсотні маленьких художників. На нашу думку, важливо розвивати творчі здібності дітей. Ці уроки відбуватимуться в всіх мікрорайонах міста, – говорить депутат міської ради Віталій Мерінов.

Представники команди «ЗА МАЙБУТНЄ» переконані, кожне село Івано-Франківської ОТГ повинно мати свої повноцінні і комфортні простори для розвитку дітей, активного відпочинку та розваг.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм