Команда «ЗА МАЙБУТНЄ»: Для розвитку громад Рогатинщини потрібно відновити дороги

Команда «За майбутнє» регулярно відвідує населені пункти Прикарпаття. Кандидати у депутати Івано-Франківської обласної ради від політичної сили Олександр Шевченко та Віктор Шевченко побували у двох об’єднаних територіальних громадах – Букачівській та Рогатинській.

За словами кандидата до Івано-Франківської обласної ради Олександра Шевченка, ці громади мають колосальний потенціал. А Рогатинський район може стати туристичною родзинкою. Втім, для цього потрібно відновити місцеві дороги.

У Рогатинському районі є великий потік туристів. Переконаний, що він може стати туристичною родзинкою. До прикладу, у селищі Букачівці живуть люди, які люблять свою громаду. Безумовно треба допомогти їм з розвитком підприємницької діяльності. Втім, це неможливо зробити без добрих доріг. Наша команда переконана, що протягом трьох років можна відновити всі місцеві шляхи. Окрім доріг, треба буде зробити тротуари та велодоріжки. Для того, щоб селище виглядало сучасним,- переконаний Олександр Шевченко.

ДО ТЕМИ: На вибори з командою “За майбутнє” – зробимо наш край успішним РАЗОМ, – Тетяна Пришляк

Проблема бездоріжжя зачепила і Рогатин. Віктор Шевченко додає, що окрім доріг у громадах, безумовно, необхідний розвиток інфраструктури.

Школи, лікарні, клуби – це те, без чого не може функціонувати ні один населений пункт. Команда «За майбутнє» гарантує ефективність. Кожен відпрацьовуватиме на 100%, щоб ці всі речі були на європейському рівні. Ми показали своєю робою, як може бути. Не через 10-20 років, а вже сьогодні,- зауважив Віктор Шевченко.

ДО ТЕМИ: Олександр Шевченко: «Команда «За майбутнє» об’єднує успішних людей та професіоналів своєї справи»

Не тільки словами, але й ділом. Команда «За майбутнє» розпочала ремонт багатостраждальної дороги М-12 Стрий-Знам’янка в Рогатинському районі. Роботи проводяться від об’їзної в сторону села Пуків. Зараз тут зміцнюють дорожню основу, а потім буде асфальтування. Олександр Шевченко пояснює, що передбачено відремонтувати понад 8 кілометрів.

Мешканці Рогатинського району дуже чекали ремонту цієї дороги. І ось робота кипить. Цьогоріч вона буде працювати у нижньому шарі, наступного року – у верхньому. Дякуємо за відновлення інфраструктури платникам податків та всім громадянам. Разом будуємо гідне майбутнє України,- наголосив Олександр Шевченко.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм