Команда “За майбутнє”: Дбаємо про безпечний та активний розвиток наших дітей

Днями активісти політичної сили “За майбутнє” завезли пісок одразу на два десятки дитячих майданчиків.

Тепер пісок є на майданчиках на вулицях: Нова, 19/19А, Незалежності, 164, Білозіра, 4, 6, Кисілевської, 32, 37, 40/42, Угорницька, 16, Хоткевича, 54. Набережна та Пулюя.

“До нас звернулись люди з проханням завезти пісок у дитячі пісочниці. Одразу відреагували, бо це найменше чим можемо допомогти. Наше майбутнє – це наші діти і вже сьогодні маємо подбати, щоб вони могли розвиватись в комфортних умовах” – розповідає представник команди “За майбутнє” Іван Грушка.

На своїх округах депутати міської ради Віталій Мерінов та Мстислав Тарас спільно встановили близько десятка нових дитячих майданчиків.

“В мікрорайоні Майзлі спільними зусиллями вдалось встановити 4 нові дитячі майданчики та відновити більше десятка старих. Але на цьому не зупиняюсь і вважаю, що сучасні дитячі – спортивні майданчики мають бути в кожному дворі” – говорить депутат міської ради Віталій Мерінов.

П’ять нових дитячих майданчиків з’явились в мікрорайоні Гірка — Кобзарик.

Депутат міської ради Мстислав ТАРАС розповідає – “Як батько чотирьох дітей я переконаний, що дітям потрібен безпечний та інтерактивний простір, де вони могли б активно розвиватись. Тому створення такого простору є одним з першочергових завдань нашої політичної сили. Спочатку  створимо комфортні умови для нашої малечі, бо місто майбутнього – це місто щасливих дітей”.

Для встановлення дитячих майданчиків представники команди “За майбутнє” також активно залучають кошти благодійних організацій.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм