Команда «За Майбутнє» відвідала Галицький район. ФОТО

Школи, садочки, амбулаторії, дороги. Команда «За майбутнє» продовжує відвідувати населені пункти Прикарпаття. Цього разу завітали у Галицький район.

Село Вікторів нарешті дочекалось продовження ремонту дороги. Роботи здійснює буковелівська фірма «ПБС».

Мета нашої команди – майбутнє з якісними дорогами. Адже це артерії економіки. Тому ми робитимемо все, щоб швидко відновити всі шляхи. Не тільки державного значення, а й місцеві. Тому що це надзвичайно важливо для кожної громади, – наголосив представник команди «За майбутнє» Віктор Шевченко.

На запрошення громади команда завітала у дитячий садочок та ФАП села Вікторів, які до слова, знаходять в одному приміщенні. Свого часу команді «За майбутнє» вдалося створити умови для відкриття у дитячому садочку додаткової групи. Втім, за останній рік, кажуть місцеві, проблем назбиралось немало.

Насправді за останній рік, якщо щось і змінилося, то тільки нашими власними силами. Допомоги не було жодної, – розповідає жителька села Боднарів Ольга Саприка.

Схожа ситуація і в сусідньому Комарові. Тут практично вдалося завершити ремонт частини садочку. У ДНЗ наразі працює дві групи. Потрібне приміщення для додаткової, оскільки заклад не може прийняти всіх охочих. Загалом за час роботи у Верховній Раді представник команди «За майбутнє» Віктор Шевченко активно співпрацював із місцевою громадою.

Були вкладені великі кошти, більше мільйона гривень, на ремонт даного приміщення. Також були проведені роботи у комарівській амбулаторії. У нас відремонтували дорогу, – каже сільський голова Вікторова Оксана Бойко.

Команда «За майбутнє» навідалась і у Крилос. Болюче питання для всієї громади – місцева аварійна школа. На нову тут чекають давно. І роботи до минулого року були практично завершені. Однак, в 2020-му коштів у держави на освітній заклад не знайшлось.

Дуже багато роботи було зроблено, не дивлячись на те, що ця школа стояла недобудована 15 чи 20 років. Є бажання завершити її найближчим часом. Я вірю, що наша команда зможе це зробити. Ця школа вкрай необхідна всім жителям Крилоса і сусідніх сіл, – зазначив Віктор Шевченко.

Представники команди «За майбутнє» переконані, що потрібно діяти уже сьогодні. Адже тільки спільними зусиллями разом із небайдужими громадами вдасться вирішити чимало проблем.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм