«Коломия – не помия, сепари – не люди!»: активісти стусанами провели Коцабу з Коломийського суду. ВІДЕО

У Коломийському міськрайонному суді триває розгляд провадження за обвинуваченням одіозного блогера Руслана Коцаби у державній зраді (ст. 111 ККУ) та перешкоджанню законній діяльності Збройних Сил України (ст. 114-1).

Перед початком засідання під судом Руслана Коцабу з його адвокаткою Тетяною Монтян зустріли кілька десятків громадських активістів, серед яких учасники війни та волонтери, пише Ратуша з посиланням на Курс.

Монтян, відома своїми проросійськими поглядами та підтримкою сепаратистів, вигукувала: «Збіговисько, бидло і дебіли».

У відповідь почула: «Сука московська».

На нинішньому засіданні суд допитав 10 свідків з понад 40 заявлених. Під час допиту Монтян принижувала та звинувачувала свідків у вбивстві, переконувала, що по всій лінії фронту «суцільні українці».

А чо ви такий скажений, може, у вас не все нормально з психікою? – принизила одного зі свідків Монтян.

Прокурор зі сторони обвинувачення на образи Монтян не реагував.

Під час засідання Монтян попросила охорону, бо їй начебто погрожують. До суду приїхало керівництво місцевої поліції та кілька десятків поліцейських, які супроводили Коцабу з Монтян до автомобіля. Активісти зустріли їх вигуками: «Коломия – не помия, сепари – не люди!».

Активісти намагалися заблокувати автомобіль, на якому приїхали Коцаба з Монтян. Їх відтіснила поліція. Втім, як видно на відео, Коцаба таки отримав кілька стусанів.

Учасники акції розповіли, що Монтян з ножем накинулася на одного з чоловіків, який брав участь в акції протесту, про що він написав заяву у поліцію.

Нагадаємо, 14 липня 2016 року Апеляційний суд Івано-Франківської області виправдав Руслана Коцабу, раніше засудженого Івано-Франківським міським судом до 3,5 років позбавлення волі за перешкоджання діяльності Збройних сил України. 

Утім прокуратура оскаржила це рішення, і зараз справа Коцаби переглядається у Коломийському міськрайонному суді.

Місяць тому Монтян записала інтерв’ю з Коцабою, в якому він каявся за участь у Майданах.

А вчора на каналі ЗІК Коцаба вихваляв кума Путіна Віктора Медведчука.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм