Коломийський “Карітас” подарував першокласникам 500 портфелів. ВІДЕО

Коломийський “Карітас” долучився до Всеукраїнської акції і спакував 500 портфелів для дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Таку ініціативу вже 20 років реалізовують в Україні, пише Ратуша з посиланням на НТК.

Основна мета – допомогти учням, які опинились у складних життєвих обставинах з усім необхідним почати навчальний рік.

Ми підготували базовий необхідний набір, щоб школярик зміг піти до школи, – каже Василь Латчук, заступник директора БФ “Карітас” Коломийської Єпархії УГКЦ.

ДО ТЕМИ: Франківський “Карітас” подарував першокласникам 20 портфелів. ВІДЕО

Цьогоріч у Коломийській благодійній організації підготували 500 наборів. Двісті портфеликів роздали дітям, якими опікується “Карітас”, ще триста передали в парафію Коломийської Єпархії УГКЦ.

Ці подарунки отримують діти з малозабезпечених і багатодітних сімей. Цьогоріч будемо старатись допомогти тим дітям, у кого були паводки в будинка, – додає Василь Латчук.

Ще одна особливість цьогорічної акції “Шкільний портфелик” – це підтримка закордонних благодійників. Зокрема, гуманітарний вантаж вагою понад тисячу кілограмів, передав польський “Карітас”.

Цим дітям потрібно хоч трішки допомогти, щоб вони відчували себе повноцінними. Та любов до наших дітей і до майбутнього України, якраз виражається у тому, що ми стараємось знайти людей, які від щирого серця допоможуть, – каже Василь Івасюк, єпископ Коломийської Єпархії УГКЦ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Благодійний фонд “Карітас Івано-Франківськ” розпочав новий проєкт. ВІДЕО

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм