Коломийський ансамбль “Свагра” отримав нагороду з Коломиї. ВІДЕО

Народний аматорський хореографічний ансамбль “Сварга” виступав в Болгарії й привіз додому нагороду – гран-прі. Це був 25-й ювілейний міжнародний фестиваль “Слов’янський вінець”.

Перемога стала символічною для колективу, адже нагороду вони отримували в день народження рідного міста, пише Ратуша з посиланням на НТК.

У родині Григорчуків танцюють всі, окрім батька: мама Леся, дві дочки Іванна та Аня і п’ятирічний син Ігор. Всі разом танцювали на фестивалі, проте найвідповідальнішу місію мав хлопчик.

Мені сподобалось виступати, бо я був найголовнішим і я тримав прапор України, – каже Ігор Григорчук.

Мама Леся танцює у “Сварзі” також. У Болгарії у складі дорослої групи виступала як гість фестивалю і танцювала “Гуцулку”.

Дуже подобається нести нашу культуру закордон. Нас там люблять, пізнають, – каже Леся Григорчук.

“Слов’янський вінець” – це міжнародний фестиваль, який проводять і в Україні, і в Грузії, і в Болгарії. Цьогоріч фестиваль особливий – його проводили з дотриманням карантинних вимог, сцена була просто неба.

На фестивалі були суто наші українські танці, так що Україна гарно була представлена, – запевняє Мирослава Воротняк, керівниця народного аматорського хореографічного колективу “Сварга”.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм