Коломийська центральна районна бібліотека поповнилась новими книгами. ВІДЕО

У Коломийській центральній районній бібліотеці розпочалась виставка нових надходжень літератури, одержаних від Українського інституту книги.

На виставку запрошують всіх поціновувачів літератури, щоб ознайомитися з творами українських та зарубіжних авторів, пише Ратуша з посиланням на НТК.

У бібліотеці є книги відомих письменників: Василя Шкляра, Макса Кідрука, Мирослава Дочинця, Володимира Лиса, Андрія Кокотюха, а також Джеффрі Чоссера, Еріка Берна, Стівена Кінга, Стефані Маєра, Далай-Лама, Томаша Лемма та багато інших.

ДО ТЕМИ: На Коломийщині осучаснили стару бібліотеку. ВІДЕО

Тематика різноманітна: психологічні та мотиваційні, історичні й документальні, фантастичні й пригодницькі, правдиві й життєві історії.

Література дуже потужна. Ми переглянули більше 4000 книжок, і кожну з них оцінили. 0 балів означало, що бібліотеці книга не потрібна, 1 – у нас така є, але можете дати нам ще одну і 2 бали – ця книга дуже потрібна нашій бібліотеці. Але було обмеження – нулів повинно бути не менше 30%, одиниць – не більше 40%, двійок – не більше 50%, – каже директорка бібліотеки НАталія Тарновецька.

Загалом Коломийська центральна районна бібліотека отримала 1080 книжок.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм