«Ковідна» лікарня у Калуші отримає корейський рентген-апарат вартістю майже 2 мільйони гривень

Калуська районна рада в Івано-Франківській області, яка приймає хворих на коронавірус, 22 вересня замовила цифрову діагностичну рентгенівську систему вартістю 1,89 млн грн у ТОВ «Ілатанмед».

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на Наші Гроші. Львів.

Медики отримають мобільний рентген-апарат Ultra 200A корейського виробника EcoRay. Пристрій дозволяє зберігати, друкувати та редагувати зображення. Робоча станція отримання знімків зберігатиме мінімум 16 тисяч рентгенівських знімків. Рентген-апарат можна буде легко переміщати в межах медичного закладу, – йдеться у повідомленні.

Закупівлю провели за спрощеною процедурою звітування для запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби COVID-19.

ДО ТЕМИ: Калуська районна рада увійшла в ТОП-5 закупівель тижня для боротьби з COVID-19

Це вже п’ята закупівля Калуської районної ради медичного обладнання за спрощеною «ковідною» процедурою, – зазначили у повідмленні.

Протягом 14-22 вересня районна рада замовила два апарати штучної вентиляції легень Ювент-Т за 1,16 млн грн, два монітори пацієнта YM6000 за 371 тис. грн, імунноферментний аналізатор Labline-100 за 717 млн грн, ультразвукова діагностична система Vinno 5 вартістю 634 тис. грн.

ДО ТЕМИ: Франківські медики замовили 15 дефібриляторів у сумнівної постачальниці

Компанія-постачальник рентген-апарату «Ілатанмед» зареєстрована 2006 року в Києві. Її власником є Андрій Барінов. Протягом 2019-2020 років фірма отримала державних замовлень на 277 млн грн, в основному на постачання медичного обладнання.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм