«Крісло бургомістра»: у Франківську представили оригінальну ковану інсталяцію. ФОТО

Сьогодні в Івано-Франківську на території Палацу Потоцьких відбулось відкриття кованої інсталяції “Крісло бургомістра”.

Про це інформує кореспондентка Ратуші.

Металевий контур ідеального міста-фортеці Станіславова, який тепер прикрашатиме символічне крісло управителя міста, викували місцеві ковалі ще восени минулого року – під час фестивалю “Культурне різноманіття”.

«Це таке імпровізоване крісло бургомістра. Всім завжди кортить написати у фейсбуці коментарі, як має працювати влада, як би мав працювати бургомістр, що б я зробив на його місці. От власне, є можливість прийти, сісти на крісло, побачити перед собою все місто, відчути вагу відповідальності. А з іншого боку – зробити гарне фото, і побачити секретик, який є в кріслі. І зрозуміти, чи крісло робить вас бургомістром, чи ні», – сказав директор КП «Простір інноваційних креацій “Палац”» Володимир Гайдар.

ДО ТЕМИ: Дорогоцінна корона Данила Галицького: у Франківську ковалі створюють унікальний артоб’єкт до Дня міста. ФОТО/ВІДЕО

Таку фотозону виготовили в рамках проєкту з румунськими партнерами – «Назад до наших спільних коренів».

«Палац Потоцьких – це не просто пам‘ятка архітектури, це серце Івано-Франківська. Це крісло бургомістра – гарна фотозона. Всі, хто будуть приходити, франківці і гості, зможуть скористатися цим кріслом. А я бажаю, щоб на цьому кріслі сиділи й ті, хто буде бургомістрами. Ніхто не народився вічним бургомістром, керівником, депутатом. Все змінюється, але хочеться, щоб щось залишилось. Дякую нашим ковалям, які зробили таке крісло!» – сказав міський голова Івано Франківська Руслан Марцінків.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм