Київстар і Vodafone вирішили обміняти старі смартфони своїх абонентів

Всі основні оператори мобільного зв’язку в нашій країні, включаючи Київстар і Vodafone, обмінюють старі смартфони своїх абонентів.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на Gsminfo.

Більше немає потреби збирати у себе вдома величезну кількість непотрібних телефонів або ж намагатися продати їх самостійно на умовному olx, ризикуючи нарватися на шахраїв, – йдеться у повідомленні.

Основні вимоги до телефонів, що підлягають обміну, однакові у всіх операторів мобільного зв’язку.

Занадто старий телефон обміняти не можна – йому не повинно бути більше п’яти або шести років. Також телефон не повинен носити слідів значних пошкоджень. Нарешті, що цілком логічно, він повинен бути робочим, не заблокованим, до нього не повинні бути прив’язані ніякі паролі.

Якщо ваш телефон відповідає даним вимогам, можна починати безпосередньо обмін. Для початку загляньте на офіційний сайт оператора, чию ретейлингову мережу ви вибрали для проведення обміну. У відповідному розділі ви можете дізнатися приблизну ціну вашого смартфона, а також прицінитися до нового. Виходите з того, що ціна старого смартфона віднімається з ціни нового.

Остаточний обмін відбувається в магазині. Вам знадобляться паспорт та ідентифікаційний код, щоб підписати договір обміну.

ДО ТЕМИ: Київстар запустить 5G для своїх абонентів

Вартість старого смартфона ви можете використовувати, наприклад, в якості першого внеску при оформленні розстрочки або кредиту, або ж просто доплатити невелику ціну і взяти новий без всяких кредитів.

Київстар запустив цікаву акцію, яка буде дійсна з 15 жовтня по 31 грудня включно. Умови її прості: абоненти Київстар зможуть протягом одного дня на тиждень отримувати безлімітний мобільний інтернет і безлімітні дзвінки в мережі оператора, навіть якщо на рахунку у них зовсім немає грошей. Бути на зв’язку, що не поповнюючи рахунок, дуже важливо для багатьох людей. Адже іноді можна забути його поповнити, пропустивши СМС про чергове списання коштів. Бувають також ситуації, коли українці, наприклад, вставляють за кордоном іншу картку, а потім повертаються в Україну і не можуть зателефонувати або зайти в інтернет з кордону, тому що, поки вони були за кордоном, у них закінчився пакет послуг.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм