Київстар запустить 5G для своїх абонентів

Компанія «Київстар» назвала терміни запуску 5G-мереж для своїх абонентів, які вважає доцільними.

Мережі п’ятого покоління, згідно з повідомленням Олександра Комарова, президента компанії, будуть запущені в 2022-2023 роках, пише Ратуша з посиланням на GSMinfo.

Президент сумнівається в доцільності запуску даних мереж протягом 2021 року – нагадаємо, що найчастіше саме цей термін фігурував у заявах для преси.

ДО ТЕМИ: Мінцифри: міська влада перешкоджає розвитку 5G у Франківську

Комаров наголосив, що в своїх розрахунках спирається на деякі основні чинники. Для того, щоб запускати інтернет-мережі п’ятого покоління в повноцінну експлуатацію, необхідно орієнтуватися на два основні показники. Перший з них – це проникнення пристроїв, які підтримують дану технологію, у широкі верстви українського населення. Другий – досягнення 4G-хотспотами межі утилізації ємності і швидкості.

Президент компанії «Київстар» також назвав 2021-2022 роки, про які найчастіше говорять чиновники, занадто ранньою датою. Більш оптимальною, за його словами, датою є 2023 рік або, принаймні, кінець 2022. При цьому також необхідно ще як мінімум звільнити спектр, тому що багато компаній сидять на необхідних частотах і не бажають віддавати їх державному регулятору.

ДО ТЕМИ: Послуга на 28 днів: як мобільні оператори “обходять” закон про зв’язок

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм