Киянин приїхав в Карпати, щоб вчинити самогубство

Ще 29 липня до гірських рятувальників з Осмолоди надійшло повідомлення від групи туристів, які поблизу гори Сивулі виявили чоловіка, який потребує допомоги.

Про це повідомили в Управлінні цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

Рятувальники прибули до місця виклику, виявили чоловіка, який від медичної допомоги відмовився, на контакт з рятувальниками не йшов. Чоловік тривалий час проводив самостійне перебування в лісовій місцевості. Поблизу місця перебування чоловіка, залишився рятувальник ПРВ, який здійснював контроль за станом чоловіка.

ДО ТЕМИ: У Карпатах знайшли відлюдька, який відмовляється контактувати з людьми

31 липня до потерпілого знову направили рятувальників та поліцію для здійснення контрольного огляду стану чоловіка. Чоловік знаходився на тому ж місці.

За інформацією працівників поліції, чоловік почав іти на контакт. Він ослаблений, та повідомив, що на підставі складних стосунків з родичами направився в гори, щоб покінчити життя самогубством.

О 16.45 поліцейські вирішили супроводити відлюдька, який представився 40-річним жителем Києва. О 22.25 чоловіка на ношах транспортували до підніжжя гори. 1 серпня чоловіка до передано медикам.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм