“Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете”: Ірена Карпа про те, як побудувати “екологічні” стосунки. ФОТО/ВІДЕО

Восени прикарпатська авторка, співачка, журналістка Ірена Карпа презентувала нову книгу – “Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете”.

Сама письменниця вже не перший рік проживає у Парижі, однак не припиняє писати про та для українок, пише Ратуша.

В ефірі програми “Kyiv Live”, Ірена Карпа розповіла, що першочергово ідея книги була жартом.

Це був такий жарт. Коли я написала роман “Добрі новини з Аральського моря”, Леся Ногіна в жарт сказала: “Пишеш ти ці всі романи, трилери психологічні – то все фігня. От якби ти написала книжку, як виходити заміж стільки разів, скільки захочеш!”. Я з цього пореготала, але потім, коли презентувала книжки і в Україні, і закордоном, я казала, що у мене є така ідея. І всі жінки починали аплодувати.

ДО ТЕМИ: Відома прикарпатка розповіла, як Париж переживає пандемію коронавірусу. ВІДЕО 

Письменниця додає, що книга є актуальною не тільки для українок, а й для француженок.

Це тема не лише українська, а й міжнародна. Я говорила зі своїми паризькими сусідками, лікарками, яким по 25-27 років. Вони всі чекали, коли ця книжка перекладеться на французьку мову. Тому не треба думати, що книга тільки про українок, – запевняє Ірена.

Сама авторка була заміжня тричі та називає себе “ветеранкою”.

Я ветеран і виходила заміж тричі. Я вважаю, що три – це щасливе число. І, до речі, це вперше, коли не хочеться бігти з дикими криками за горизонт. Якщо комусь пощастило раз вийти, то гаразд, це ж прекрасно. Але часи змінилися, ми не живемо в 19 столітті, в якому людина могла помилитись, чи батьки видали заміж і треба терпіти, бо “терпець тебе шліфує все життя”. Ця книжка якраз про те, як будувати екологічні стосунки, як не наступати на свої бажання, коли всі кричать про “синицю в руках”: “а коли ти вже?”, “а дітки коли?”, “а що це у вас одненька дитинка? Давай народи братика чи сестричку”. Ця книжка вчить давати відповіді на всі ці запитання, – каже Ірена Карпа.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм