“Думала, що стану чемпіоном з розбиття голови об стінку”: Ірена Карпа про дистанційне навчання доньок у Парижі. ФОТО/ВІДЕО

Днями до України з Франції прилетіла прикарпатська письменниця, співачка та журналістка Ірена Карпа. Вона живе у Парижі близько 5 років.

У студії “Сніданку з 1+1” прикарпатка приготувала французький гастрономічний сніданок – яйця пашот з апельсиновими тостами, а також розповіла про те, як ставляться до кулінарії французькі жінки, пише Ратуша.

У Парижі жінки хочуть – готують, не хочуть – не готують. Вони у цьому не такі осатанілі, як українські. Але карантин знову їх запряг, – сміється. – Всі повернулись на кухню, все проклинають і кричать, що кинуть це все. У мене подруга хлопала дверима, казала “самі тут сидіть зі своїми дітьми, собаками і домашніми роботами”. І ходила з подружкою, танцювала всі вихідні, потім повернулася нормальною людиною і чоловік став шовковим, дитину сам водить в школу. Вистачило двох днів.

ДО ТЕМИ: “Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете”: Ірена Карпа про те, як побудувати “екологічні” стосунки. ФОТО/ВІДЕО

Поговорили й про дистанційне навчання. Карпа розповіла, що зараз у французьких школярів канікули.

У нас пішли всі на канікули. Але минулого карантину я думала, що стану чемпіоном з розбиття голови об стінку. В певний момент я сказала їм чарівну фразу – “Це ваша відповідальність, це вам потім позоритись перед вчителькою, я умиваю руки” і це подіяло, – розповіла письменниця.

ДО ТЕМИ: Відома прикарпатка розповіла, як Париж переживає пандемію коронавірусу. ВІДЕО 

У Ірени Карпи дві доньки – Кора і Кая.

Зараз старша, Кора, якій 10 років, сама вчиться і займається. Кая вимагає моєї присутності. Але це дуже залежить від віку. В Україні значно більше навантажують, судячи з того, що мені розповідають друзі. Там нереальна кількість завдань. А якщо дитина ще й відповідальна і перфекціоніст, то дуже страждає. Не може списати, підгледіти в гуглі, як от син мого друга. Інші кажуть, що це надзвичайно легко, бо можна все списати. Тому всім батькам терпіння і сил!

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм