Карпатське диво – овече масло на Центральному ринку

Овече масло містить 82,5% жиру.
Овече масло містить 82,5% жиру.

Гуцули споконвіку вважали овець ледь не культовими тваринами. І хоча, на відміну від індусів, українські горяни не зарахували їх до касти священних, проте завжди ставилися до них із не меншою шаною. Адже вівці давали м’ясо, вовну, молоко, сир, сметану і масло.

Про це йдеться на офіційному сайті Центрального ринку, пише Ратуша.

Саме масло вважається найбільш поживним, корисним і, навіть цілющим. Воно виготовляється з овечих вершків, має дуже приємний і ніжний смак, відмінно засвоюється організмом та придатне до прямого вживання в їжу, а також широко використовується в кулінарії. 

Читайте також: Прикарпатська красуня стала першою віцеміс Львів-2020. ФОТО

Овече масло – високожирне, містить 82,5% жиру, має у своєму складі вітаміни груп А, В, С. Оскільки там міститься вітамін А в чистому вигляді, то масло – білого кольору.

Цей унікальний карпатський продукт Ви можете придбати у молочному відділі Центрального ринку, який знаходиться в новому корпусі.

Овече молоко набагато корисніше, ніж коров’яче, – говорить продавчиня Ксенія. – Так, якщо в коров’ячому молоці є бета-каротин, то в овечому молоці він іде самим вітаміном А. Тому молоко вівці є набагато кориснішим і краще засвоюється. Там вищий відсоток жиру та білка.

Окрім овечого масла, на Центральному ринку представлений широкий асортимент крафтових карпатських сирів, які припадуть до душі навіть найвибагливішим гурманам.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм