Кандидат у нардепи від 87 округу одужав від коронавірусу

Михайло Ноняк, який змагатиметься за депутатський мандат на довиборах до Верховної Ради на виборчому округу №87, одужав від COVID-19.

Про це він повідомив на своїй Facebook-сторінці, пишу Ратуша.

Друзі, сьогодні мій тест на Covid19 виявився негативним і для мене це стало чи не єдиною позитивною новиною цього дня. Лікуючий лікар прийняв рішення виписати мене з лікарні,- написав кандидат у депутати.

Надалі Михайло Ноняк продовжуватиме лікування у домашніх умовах:

Я одужую. А це значить, що у мене з’являється більше сил на те, щоб боротися за округ. Я знову в строю. Я не втомлюватимуся говорити незручні для багатьох речі. Бо правда не має перейматися, щоб бути зручною. Усе, що від неї вимагається – бути собою.

Кандидат у депутати нагадав, що сьогодні, 4 березня, минув рік з того дня, як в Україні виявили першого інфікованого на COVID-19.

Тоді Прикарпаття не мало тієї сумної першості, яка вивела його в антилідери сьогодні. В Івано-Франківській області першого інфікованого виявили тільки 18 березня 2020 року. А сьогодні маємо вже 1199 загиблих. І це для області, населення якої не складає навіть півтори мільйона. Майже 0,1%. Уявляєте? А посадовці легковажать, наражаючи людей на смертельну небезпеку: хто за можливість отримати мандат до парламенту, хто за мандат та ще й за надприбутки на безжальній експлуатації ресурсів краю. Та я обіцяю, що не втомлюся боротись проти такого лицемірного нехтування життям і здоров’ям моїх земляків. Разом ми сила. І разом нам до снаги перемогти.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм