Допис шестирічної давнини: кандидатка на посаду мера Франківська прокоментувала звинувачення у расизмі. ФОТО

Кандидатка на посаду міського голови Івано-Франківська Наталія Сербин прокоментувала свій коментар у соціальній мережі Facebook шестирічної давнини.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на Суспільне.

Допис на своїй сторінці у Facebook опублікував Андрій Дем’янчук (Geoffrey Pyatt). Зазначив, що для нього недопустимо, коли люди в політичних партіях відстоюють одні інтереси, а коментарі в соціальних мережах суперечать їхній ідеології.

Допис в Олександра Заславського я знайшов на сторінці. Сиділи, шукали. Йому вибило спогад, і він надіслав мені. Допис є, ми його приховали. Просто боїмося, щоб вони зараз не пожалілися і його не знесли. Вночі вона мені написала щось про те, що вибори закінчаться, а нам ще в місті треба жити, а потім мене просто забанила, – розповів автор допису.

ДО ТЕМИ: “Гей не може бути патріотом”: Нацполіція перевірить висловлювання Марцінківа

Наталія Сербин розповіла, що опоненти навмисно хочуть її дискредитувати:

Це шість років тому було. Ви уявляєте, скільки за шість років я написала коментарів і постів. Хтось сидить і постійно це моніторить. Я не буду коментувати кожну людину, яка щось там пише. Я розумію, що є “Свобода”, є там їхні громадські організації, є “Нацкорпус”, які ллють на мене постійно бруд через соціальні мережі, через телеграм канали. Але я б хотіла, щоб їх теж запитували, звідки у них ця інформація. Яке вони мають право це оприлюднювати.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті правоохоронці склали 36 протоколів за порушення під час виборів

Наталія Сербин зауважила, що чорнобривці – це квіти.

Я поважаю кожну людину. І своєю діяльністю за стільки років я показала, наскільки люблю людей, люблю тварин. І наскільки я служу людям, – додала вона.

Експерт ГО “Центр Політичних Студій” Михайло Джогола зазначив, коментувати щось важко, виносячи пост шестирічної давнини та опираючись на один коментар:

Як на мене, це як якийсь “стьоб”, коли люди, вранці не попивши кави, зробили з нічого інформаційний привід. В когось дуже гарне почуття гумору. Ці люди систематично “стібають” Українську Галицьку партію в Facebook, називаючи її автосалоном Peugeot. Я не думаю, що це було зроблено серйозно.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм