Калушанин увійшов у ТОП-30 “Forbes” найуспішніших українців до 30 років. ФОТО/ВІДЕО

Калушанин Мар’ян Максимчук, переїхавши до Києва, заснував сервіс зберігання речей TetrisBOX, який помітили і відзначили журналісти «Forbes».

Мар’ян Максимчук увійшов у ТОП-30 успішних українців до 30 років, який склав український журнал “Forbes”, пише Ратуша з посиланням на “Вікна“.

ДО ТЕМИ: Франківськ – найкраще місто для бізнесу за версією “Forbes Ukraine”. ФОТО

За словами калушанина, він здивований такому визнанню і дякужє за підтримку:

Це щось неймовірне і нереальне. Знову листаю журнал і думаю, — це точно я?! Це точно про наш TetrisBOX?! Це дуже надихає і дає енергію на нові і нові звершення у бізнесі та житті. Я дуже дякую усім за підтримку на моєму шляху. Всіх обняв.


У 2016 році Мар’ян Максимчук переїхав до Києва з Калуша. З родиною жив у однокімнатній квартирі. Речей ставало дедалі більше. Шукаючи можливість десь їх розмістити, він знайшов сервіс для віддаленого зберігання майна в боксах, але в США. В Україні на той час був тільки готель для «шин». Так народилася ідея TetrisBOX — системи складів для речей.  За словами Мар’ян Максимчука, їхнім сервісом користуються і підприємства — тримають на складах продукцію, архіви, офісні меблі.

У TetrisBOX — 800 постійних клієнтів, зазначив Мар’ян Максимчук. У компанії чотири приміщення у Києві та Львові на 8000 кв. метрів. За ці роки у TetrisBOX з’явилися конкуренти. Але він удосконалює послугу: фірма може забрати речі на локації у клієнта і відвезти їх на склад. Конкуренти ще до цього не дійшли.

Ми гнучкі, завжди підлаштовуємося, – додав підприємець

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм