Калуські кадети здобули три медалі на чемпіонаті України з вільної боротьби. ФОТО

5-8 травня в Хмельницькому пройшов чемпіонат України з вільної боротьби серед кадетів та кадеток 2004-2005 років народження, в якому брали участь понад чотири сотні юнаків і дівчат з 21 області та міста Києва.

На килимах Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді змагалися з іншими за нагороди національного чемпіонату і деякі вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл та клубів Калуської міської територіальної громади, які займаються в заслужених тренерів України з вільної боротьби Юрія Кірілова та Миколи Пукіша. З них троє повернулися додому з медалями, пише Ратуша з посиланням на Нафтохімік.

За підсумками змагань серед кадетів бронзовим призером чемпіонату України здобув кандидат у майстри спорту України Сергій Михайлишин. Цей вихованець Юрія Кірілова посів третє місце у ваговій категорії до 71 кг.

ДО ТЕМИ: П’ятеро студентів ПНУ стали призерами чемпіонату України з вільної боротьби. ФОТО

Серед кадеток відзначилися в Хмельницькому дві вихованки Миколи Пукіша. Срібними призерками України стали Аліна Філіпович (у ваговій категорії до 53 кг) та Вікторія Гаврилів (у ваговій категорії до 40 кг). Аліна у фінальній сутичці з мінімальним рахунком 0:2 поступилася Аїді Керимовій з Донеччини, яка є майстром спорту України. А Вікторія Гаврилів у вирішальному протистоянні за «золото» не зуміла осилити Анастасію Польську з Дніпра.

Ватро також сказати, що за результатами чемпіонату України з вільної боротьби серед кадетів і кадеток 2004-2005 років народження буде сформовано склад збірної України цієї вікової групи для участі в чемпіонаті Європи та світу.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм