Кабмін змінив умови виплати і доставки пенсій

Постановою від 29 березня 2021 р. № 277 “Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України” Кабінет Міністрів змінив умови виплати і доставки пенсій.

Відтепер виплата і доставка пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів проводитиметься тими організаціями, які здійснюють виплату і доставку пенсій та грошової допомоги, визначеними за результатами конкурсу, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Головного управління Пенсійного фонду України.

Конкурс проводитиме Пенсійний фонд України серед операторів поштового зв’язку, які:

  • провадять господарську діяльність у сфері надання послуг поштового зв’язку протягом не менш ніж п’ять років;
  • надають такі послуги в адміністративно-територіальних одиницях, в яких здійснюють свої повноваження відповідні органи;
  • мають фінансову та матеріально-технічну спроможність забезпечити схоронність коштів, призначених для виплати пенсій та грошової допомоги, та їх доставку одержувачам.

ДО ТЕМИ: Запроваджувати накопичувальну пенсійну систему почнуть цьогоріч – Шмигаль

Пенсійний фонд має до 1 вересня 2021 р. провести конкурс для обрання організацій, які здійснюватимуть виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм