Ймовірний кандидат в мери мріє, щоб Франківці їздили на море в український Крим

Представник команди «За майбутнє» Володимир Олійник записав відео про Івано-Франківськ майбутнього та привітав франківців з Днем Незалежності.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на Facebook-сторінку Володимира Олійника.

За його словами, саме Незалежність є тією відправною точкою, яка дозволяє нам мріяти про майбутнє нашої держави, майбутнє наших міст та сіл. То ж який Івано-Франківськ майбутнього?

Це місто, у якому люди матимуть улюблену роботу із гідною зарплатою. Такою, щоб за кордон виїжджати лише в подорожі і на відпочинок. В якому пенсіонери відчувають себе потрібними місту і суспільству загалом, діляться з нами своєю мудрістю та досвідом. Щомісяця отримують від вдячного міста доплату до пенсій в 1000 грн. на ліки, продукти та проїзд, – йдеться у відео-зверненні.

Володимир Олійник також зазначив, що Івано-Франківськ майбутнього – це місто, в якому дітки в школах харчуються за кошти міського бюджету. З безкоштовними позашкільними секціями, щоб відволікти їх смартфонів. В якому якісна і сучасна освіта і робить наших школярів конкурентними в майбутньому.

Мрію, що настане такий час, коли ми забудемо про поняття «тече дах», «прорвало труби у підвалі», «брудно у під’їзді»… Плата за комунальні послуги буде вдвічі меншою, а якість цих послуг – значно кращою. Хочу, щоб всі дороги і доріжки в селах нової великої Івано-Франківської ОТГ були такі ж рівні і надійні, як Набережна. І щоб цими дорогами до нас їхали потужні інвестори, які створюватимуть індустріальні парки, сучасні потужні екологічні підприємства, робочі місця з гідними зарплатами, – наголосив Володимир Олійник.

На думку команди «За майбутнє», головна наша мета і завдання – це мир у країні:

Мрію, щоб в Україні, щоб запанував мир. Аби ми нову їздили влітку на море в наш український Крим. І зустрічали там друзів із Донецької та Луганської областей – невід’ємних територій у складі великої і соборної України.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм