З «червоного» Прикарпаття вирушив перший спецпотяг. ВІДЕО

Від вчора, 8 березня, із трьох західних областей, які перебувають у “червоній” карантинній зоні, почали курсувати спецпотяги.

У ці регіони квитки на звичайні рейси не продають, пасажирів не беруть і не висаджують, пише Ратуша з посиланням на ТСН.

У понеділок із курортної Ворохти через Івано-Франківськ до Полтави виїхав перший з п’яти спецпотягів. Залишаючи “червоне” Прикарпаття, він був заповнений майже наполовину, повідомила керівниця поїзда. Одні вагони – як купейні, так і плацкартні – геть порожні, інші забиті.

Зараз відсотків десь 45. Основна загрузка буде на станції “Львів, – сказала начальниця потяга Олена Душенко.

Більшість пасажирів, що виїхали з охопленого коронавірусом Прикарпаття – туристи. Одним пощастило повертатися додому, у той час, коли й планували. Але є чимало таких, яким відпочинок довелося перервати, аби мати можливість виїхати без пригод.

ДО ТЕМИ: «Укрзалізниця» вивезе спецрейсами з «червоного» Прикарпаття кілька тисяч людей

Квитки більшість купила без проблем. Дехто нарікав, що пізно дізналися про карантинні обмеження. Тож ці спецрейси для них стали справжнім виходом.

На спецпотяги 9 березня ажіотажу теж немає. Загалом “Укрзалізниця” на 8 і 9 березня з “червоних” Прикарпаття та Буковини організувала 5 спецрейсів. І ще 6 із Закарпаття, яке вже також у “червоній” зоні. Звідти поїзди поїдуть 9 березня, а потім вже в суботу та неділю, 13 та 14 лютого.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм