З наступного тижня у Калуші курсуватимуть комунальні автобуси

Як повідомив 17 вересня на засіданні виконавчого комітету Калуської міської ради міський голова Ігор Матвійчук, комунальне підприємство «Екоресурс» вже отримало ліцензію на пасажирські перевезення. 

Відтак з наступного тижня нові комунальні автобуси виїдуть на маршрути. Як зазначив міський голова, тривалий час рішення про видачу ліцензії не приймали, причому йому активно протидіяли – комісію просили не розглядати питання Калуша, пише Ратуша з посиланням на “Вікна”.

Автобуси підготували до роботи раніше  – вони мають державні номерні знаки, застраховані, на кожному встановили світлові табло і аудіосистему оповіщення, а також систему обліку пасажирів на вході та відеоспостереження в салоні.

ДО ТЕМИ: Для Франківська закуплять нові комунальні автобуси. ФОТО

Очікувалося, що автобуси виїдуть на маршрути з 1 вересня. Однак у зв’язку з відсутністю ліцензії, запуск комунального автотранспорту довелося перенести. 

Раніше повідомлялося, що два автобуси будуть обслуговувати маршрут до лікарні у Підгірках і по одному — до Височанки і на Загір’я. Причому конкурс на пасажирські перевезення проведуть пізніше: міська влада має право укласти тимчасовий договір з перевізником на термін до трьох місяців.

ДО ТЕМИ: З понеділка у Франківську перестав функціонувати автобусний маршрут №26а

Нагадаємо, за лізинговим договором з «Укргазбанком» від 4 червня поточного року для комунального підприємства «Калуський муніципальний ринок» закупили чотири автобуси білоруського виробництва марки МАЗ.

Загальна вартість автобусів становить 339 тис. євро. 20% цієї суми муніципальний ринок сплатив одразу — йому виділили кошти з міського бюджету за програмою фінансової підтримки. Сплата решти суми разом з банківськими відсотками «розбита» на 60 місяців. Відсоткова ставка банку за лізинговим договором становить 17%, з них місто буде сплачувати 11,67%, решту  — компенсує Білорусь.

Муніципальний ринок, у свою чергу, передав автобуси КП «Екоресурс», який і буде займатися перевезенням пасажирів та обслуговувати їх

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм