Поліція Франківщини отримала 276 повідомлень про порушення виборчого законодавства

З початку виборчої кампанії до поліції Івано-Франківщини надійшло 276 заяв та повідомлень про порушення виборчого законодавства.

Про це повідомляє пресслужба поліції Івано-Франківської області, пише Ратуша.

У період із 5 вересня по 4 листопада 2020 року загалом до поліції Прикарпаття надійшло 276 заяв та повідомлень про порушення виборчого законодавства.

ДО ТЕМИ: За минулий тиждень на Прикарпатті склали 124 протоколи за порушення карантину

Усього поліцейські Прикарпаття склали 61 протокол про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з порушенням виборчого законодавства.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесли відомості щодо 5 кримінальних проваджень: 4 – відкритих за фактами порушення виборчого законодавства, 1 – пов’язаних з виборчим процесом.

Відповідно до частини 7 статті 23 «Публічність і відкритість виборчого процесу» Виборчого кодексу України, протягом десяти днів після дня голосування Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області забезпечує оприлюднення на офіційному веб-сайті узагальнених відомостей про кількість розпочатих кримінальних проваджень та звернень, пов’язаних із порушенням законодавства про вибори під час відповідного виборчого процесу.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм