Зіркова франківка увійшла до ТОП-20 успішних акторок 2020 року

Кількість фільмів, які зняли жінки або в яких виступили в центрі сюжету, та чиїм роботам вдається піднімати українське виробництво кіно на новий рівень, з кожним роком стає дедалі більше. Саме вони в багатьох напрямках – рушійна сила для вітчизняного кінематографа. Для прикладу, тільки за минулий рік саме режисерки привезли з кінофестивалів «Санденс» та «Тижня критики» з Венеції важливі для України нагороди.

Редакція порталу “Нове українське кіно”  проаналізувала ключові події в українському кіно та склала власний рейтинг сучасних режисерок та акторок, які у 2020-2021 році зробили найбільш вагомий внесок в розвиток, пише Ратуша.

Зіркова франківка посіла третє місце.

Ірма Вітовська — акторка театру і кіно, заслужена артистка України. Минулого року фільм “Мої думки тихі“ режисера Антоніо Лукіча, де вона зіграла одну з головних ролей, став найкасовішою стрічкою за 2020 рік. За свою роль Ірма була визнана «Найкращою акторкою року» на національній премії кінокритиків «Кіноколо» та на Одеському міжнародному кінофестивалі.

ДО ТЕМИ: “Я люблю Буковель і цього не приховую”, – Ірма Вітовська про відпочинок у Карпатах. ВІДЕО

2020 рік відзначився для актриси також премією «Київ» їм. І. Миколайчука за вагомий внесок у розвиток українського кіномистецтва. Ірма Вітовська стала першою лауреаткою Премії Women in Arts від HeForShe в категорії «Театр та кіно», створеної ООН та Українським інститутом. Зараз Вітовська знімається в психологічному трилері “Між нами” режисерки Соломії Томащук, який має вийти восени 2021 року.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм