Знайти і знешкодити: на Івано-Франківщині відбулись навчання спецпризначенців Нацгвардії. ВІДЕО

На базі навчального полігону військової частини 3072 Західного оперативно-територіального об’єднання, який розташований неподалік Івано-Франківська, відбулись тактико–спеціальні навчання з окремим загоном спеціального призначення Західного територіального управління Національної гвардії України.

Про це інформує прес-служба НГУ.

Протягом трьох днів гвардійські спецпризначенці відпрацьовували різні ввідні та в умовах максимально наближених до бойових, виконували поставлене завдання з пошуку диверсантів, які за умовами навчань прибули на територію Івано-Франківської області з метою збору розвідувальних даних про важливі об’єкти інфраструктури.

Роль диверсантів виконували підготовлені розвідники з військової частини 1241, який серед розвідувальних підрозділів входить в трійку найкращих.

Зважаючи на велику площу території, де ховались «диверсанти», їх пошук здійснювали, як піші бойові групи, так і на автомобілях й квадроциклах, також використовувався безпілотний авіаційний комплекс.

Перед бійцями стояло важке завдання, адже піша група, щоб самим не стати об’єктом нападу диверсантів, має пересуватись приховано, як вдень, так і вночі, нічим не видаючи себе, продиратись крізь лісові хащі — і все це в обмежений час.

Завершальним етапом навчання стала бойова стрільба у складі бойових груп та штурм будівлі де тримали оборону умовні «диверсанти».

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм