Зміна маршрутів лікування: куди госпіталізуватимуть хворих на коронавірус прикарпатців

За останню добу на Прикарпатті зафіксовано 44 нових випадки захворюваності на коронавірус. Найбільше хворих виявлено в обласному центрі. Завантаженість ліжок у медзакладах, які лікують коронавірусних хворих, складає 22,4%.

Про це інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті невелике весілля закінчилось спалахом коронавірусу

Через зростання кількості нових випадків захворюваності на COVID-19, департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації 1 липня було прийнято рішення про зміну маршрутів лікування.

ДО ТЕМИ: Коронавірус на Прикарпатті: статистика по районах. ІНФОГРАФІКА

Відповідно до них у міські лікувальні заклади прийматимуть пацієнтів з Івано-Франківської ОТГ, Коломийської ЦРЛ – жителів Коломийського та Тлумацького районів, Калуської ЦРЛ – жителів Калуського, Рожнятівського, Тисменицького районів та Івано-Франківської ОТГ, Рожнятівської  – мешканців Рожнятівського району, Городенківської – жителів Городенківського, Верховинського та Снятинського районів, Надвірнянської – Надвірнянського, Богородчанського, Яремчанської міської ради, Галицької – Галицького, Рогатинського районів та Бурштинської міської ради, Долинської – Долинського району і Болехівської міської ради, Косівської – жителів Косівського району.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм