Зеленський приїхав на Прикарпаття. ФОТО

Президент України Володимир Зеленський прибув з робочою поїздкою до Івано-Франківської області.

Про це повідомляє пресслужба ОПУ, передає Ратуша.

ДО ТЕМИ: Візит на Прикарпаття: охорона Зеленського грубо відштовхнула маленького хлопчика. ВІДЕО

Тут він планує відвідати будівництво інфраструктурних об’єктів та провести ряд зустрічей.

“Глава держави відвідає селище Ланчин, де ознайомиться з перебігом робіт з відновлення інфраструктури після цьогорічної повені. Також Президент перевірить роботу об’єктів, капітальний ремонт яких було здійснено в межах Національної програми “Велике будівництво”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що крім того, запланована участь Володимира Зеленського у представленні Стратегії розвитку Івано-Франківської області до 2027 року.

Цікаво, що за день до приїзду президента в Ланчині взялися наводити порядок. У селищі фарбували міст вперше від його будівництва.

У Ланчині перед приїздом Зеленського фарбують міст

У Ланчині Надвірнянського району за день до приїзду президента Володимира Зеленського взялися наводити порядок. У селищі фарбують міст вперше від його будівництва.«Сьогодні почали малювати і перила від моста, які не малювали 40 років. Бо слух пройшов, що завтра має приїхати президент все-таки перевіряти, куди ділися «повеневі» кошти. І перед його приїздом замітають, вилизують – йде робота», – місцевий жительДжерело: https://kurs.if.ua

Опубліковано Типова Надвірна Четвер, 17 вересня 2020 р.

Як писала Ратуша, під час червневого візиту на Прикарпаття у затопленому селі Ланчин місцевий житель віддав главі держави свої гумові чоботи.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм