Зеленський пообіцяв виділити 16 мільйонів на ліквідацію наслідків повені на території Ланчинської ОТГ

Роботи з ліквідації наслідків негоди на території Ланчинської ОТГ планують завершити до кінця літа.

25 червня в рамках робочого візиту президент України Володимир Зеленський разом з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим прибув на Прикарпаття.

Президент зауважив, що сьогодні були виділені кошти на подолання наслідків негоди на Івано-Франківщині і дав розпорядження виділити з них 16 мільйонів гривень для ліквідації наслідків стихії в смт. Ланчин.

Голова Ланчинської ОТГ Володимир Попович зазначив, що кошти, сумою 16 мільйонів гривень, будуть спрямовані насамперед на відновлення дамб та берегоукріплення.

ДО ТЕМИ: Візит на Прикарпаття: охорона Зеленського грубо відштовхнула маленького хлопчика. ВІДЕО

Також гроші підуть на відшкодування за повну чи часткову втрату помешкань постраждалим від стихії місцевим жителям.

«Визначено пріоритетні завдання: руслоочисні роботи (для того, щоб направити річку в попереднє русло), відновлення дамб і берегоукріплення, відновлення доріг та відшкодування завданих збитків населенню», – зазначив голова Ланчинської ОТГ.

На першочергові роботи, як-от розчищення доріг, прибирання повалених дерев та уламків, знадобиться близько 10 днів, а повністю привести селище до ладу вдасться до кінця літа.

«Ми підтримуємо, ми одразу виділили гроші на всі такі місця. І далі, будь ласка, працюйте, щоб люди не чекали через бюрократичні схеми. Гроші пішли. Зараз найголовніше – допомогти людям», – наголосив Володимир Зеленський.

Напередодні до постраждалих від повені західних областей їздили представники уряду, зокрема прем’єр Денис Шмигаль і голова МВС Арсен Аваков.

25 червня Кабінет міністрів виділив на подолання наслідків стихійного лиха на Прикарпатті 480 мільйонів.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм