За 2020 рік комунальники намагалися обрахувати прикарпатців на понад 9 млн грн

Упродовж 2020 року споживачів житлово-комунальних послуг на Прикарпатті обрахували на суму 9,11 мільйона гривень.

Протягом 2020 року працівники Держпродспоживслужби здійснювали перевірки підприємств, які надавали житлово-комунальні послуги на дотримання вимог державних регульованих цін, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

За порушення державної дисципліни цін при формуванні, встановленні та застосуванні державних регульованих цін та одержання необґрунтованої виручки до суб’єктів господарювання Івано-Франківщини минулого року застосовано адміністративно-господарські санкції (штраф) в сумі 37,4 тис. грн., до посадових осіб суб’єктів господарювання застосовано адміністративних стягнень на суму 5,35 тис. грн, – йдеться в повідомленні.

Станом на 31.12.2020 року підприємства сплатили до державного бюджету 17,4 тис. грн. штрафних санкцій, керівники підприємств сплатили 5,35 тис. грн.

ДО ТЕМИ: “Країною керують олігархи”: Руслан Марцінків про підвищення тарифів. ВІДЕО

За рекомендаціями Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області прийнято рішення про встановлення тарифу на теплову енергію на 388,84 грн/Гкал. менше, аніж заявлено підприємством, що дало змогу заощадити необґрунтоване фінансування з бюджету 668 875 грн.

Завдяки роботі сектору контролю за регульованими цінами у 2020 році попереджено обрахування споживачів на суму 9,11 млн. грн., споживачам житлово-комунальних послуг Івано-Франківської області фактично повернуто 1,62 млн. грн, в тому числі: споживачам послуг з централізованого опалення м. Коломия – 1,13 млн. грн., і споживачам послуг з поводження з побутовими відходами м. Калуш – 494,5 тис. грн, – йдеться в повідомленні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм