За 2020 рік Коломийська ЦРЛ отримала 140 млн грн фінансування. ВІДЕО

Медики Коломийщини підвели підсумок 2020 року. Кажуть для них він був важким та пізнавальним. Через пандемію коронавірусу потрібно було боротися за життя свої пацієнтів, щодня і навіть щохвилини.

Медзаклад став лідером галузі у Всеукраїнському рейтингу, пише Ратуша з посиланням на РАІ.

Відкрити ліжковідділення для інфекційних хворих, спочатку це було 100 ліжок. На сьогоднішній день це відділення на 150 ліжок. Там лікуються пацієнти з коронавірусною хворобою або з підозрою, – каже заступник генерального директора Коломийської ЦРЛ Роман Борис.

ДО ТЕМИ: Цинізм чи лицемірство? Заступниця головлікаря обласної інфекційної лікарні із зарплатою в 450 тисяч нарікає на розподіл «ковідних» грошей

Головною проблемою минулих років було фінансування, однак із створенням комунального некомерційного підприємства цьогоріч вдалося закупити обладнання.

Законтрактувались ми на 17 медичних пакетів в загальній сумі десь біля 112 мільйонів гривень, плюс медична субвенція за перший квартал 28 мільйонів гривень. Це в загальному 140 мільйонів гривень на медицину цього року ми отримали. Це найбільша сума, з якою ми працювали всі попердні роки, – розповідає Роман Борис.

ДО ТЕМИ: Прикарпатські лікарні витратили майже 600 мільйонів на протидію COVID-19

Коломийська центральна районна лікарня включена в програму “Велике будівництво”, тому ще у 2020 році тут розпочали ряд робіт.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм