За тиждень на Прикарпатті очікують нову хвилю захворюваності на COVID-19

Нова хвиля захворюваності на COVID-19 розпочнеться за 8-10 днів після закінчення свят.

Таку думку висловив заступник директора Івано-Франківської центральної клінічної міської лікарні Володимир Вовчук, пише Суспільне.

За його словами, у медзакладі готуються до збільшення кількості пацієнтів. Зокрема, зараз у лікарні завершують монтаж нової кисневої станції. Також збільшили кількість кисневих точок із 76 до 124-х.

Станом на 8:00 11-го січня в центральній клінічній міській лікарні перебували 132 пацієнти з підтвердженим діагнозом COVID-19. Загалом, у закладі розгорнуто 270 ліжок для хворих з коронавірусом.

ДО ТЕМИ: За минулу добу від COVID-19 одужало майже 600 прикарпатців

За словами заступника директора лікарні Володимира Вовчука, через те, що люди нехтують карантинними обмеженнями, медики готуються до нової хвилі захворюваності на COVID-19.

“Зараз зменшується кількість хворих у лікарні. При цьому стан важкості людей, які поступають – росте. Приблизно 30 % пацієнтів, які є в лікарні, перебувають на кисні – це важкі пацієнти. З них – семеро у реанімації. Кожного дня в нас сім-дев’ять пацієнтів у реанімації. Кількість важких хворих росте навіть попри те, що загальна захворюваність менша”, – зазначив лікар.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов також прогнозує збільшення кількості хворих після свят. За його словами, люди ходили в гості та збиралися на центральних площах біля ялинок.

Нові карантинні обмеження, які уряд увів восьмого січня, повинні зменшити кількість соціальних контактів, а, відповідно, і кількість тих, хто захворів.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм