За стійку громадську позицію та патріотизм: Олександр Шевченко отримав подяку за волонтерську допомогу для воїнів

За стійку громадську позицію, патріотизм, любов до України та волонтерську допомогу. Депутат Івано-Франківської облради Олександр Шевченко зустрівся з командиром батальйону оперативного призначення ім. Героя України Сергія Кульчицького Максимом Масним та отримав подяку за допомогу воїнам на сході, зокрема особовому складу цього батальйону.

Олександр Шевченко уже кілька років підтримує батальйон. Інформацію про потреби підрозділу отримує від капелана Миколи Мединського, який системно їздить на передову з матеріальною та духовною підтримкою.

Це чудовий приклад для наслідування у добрих справах. Це взірець того, як можна на повну вкладатися для торжества правди і перемоги на українській землі, – зазначає капелан Микола Мединський.

ДО ТЕМИ: Шевченко поскаржився на «двійників» у поліцію

Олександр Шевченко розповідає, що він радий долучатися до допомоги бійцям. І робитиме це надалі, до повної перемоги над ворогом:

Завдяки Миколі Мединському ми знаємо про потреби наших воїнів на передовій. Моя підтримка це, звісно, мізер порівняно з тим, що роблять вони щодня. Таким чином я маю змогу подякувати нашим Героям. І запрошую всіх долучатися до такого волонтерства. Хто чим може. Якщо не матеріально, то молитвою. Це теж скріпить наших хлопців.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм