У Франківську зросла кількість випадків домашнього насильства щодо дітей

Станом на сьогодні в Івано-Франківську є 59 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, тобто не забезпечені матеріальним достатком, батьки яких не виконують належним чином свої обов’язки або діти, які постраждали від збройних конфліктів.

Про це під час засідання виконкому Івано-Франківської міської ради повідомила начальниця служби у справах дітей Ірина Рохман, пише Ратуша.

За її словами, всі ці діти перебуватимуть на обліку в 2021 році. Якщо порівнювати з минулим роком, то кількість таких дітей збільшилася через пандемію, важке матеріальне становище та психологічний стан батьків, які сидять постійно вдома з дітьми.

ДО ТЕМИ: Посварилась з чоловіком: на Одещині розшукали прикарпатку, яка пішла з дому з трьома дітьми. ФОТО

Наприклад, минулого року було 30 звернень про насильство в сім’я, а цього – 50. Пов’язано це з тим, що батьки більше сваряться між собою і вже не так добре виконують свої батьківські обов’язки.

Також на обліку стоять діти сироти (51 – з міста, 7 – з сіл) та діти, позбавлені батьківського піклування (92- з міста, 14 – з сіл). Крім того, у Франківську є 4 патронатні сім’ї.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм