За минулий рік УКБ вдалося оновити понад 15 закладів освіти. СПИСОК

У 2020 році Управлінню капітального будівництва Івано-Франківської міської ради вдалось здійснити серйозний прогрес в реалізації другого етапу програми співпраці з НЕФКО «Покращення енергоефективності бюджетної сфери Івано-Франківська».

Хоча й контракти на виконання робіт були підписані у другій половині 2019 року, проте основний обсяг робіт здійснили саме у попередньому році, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу УКБ.

До першої та другої черги другого етапу програми NEFCO увійшли такі заклади:

 1. Початкова школа №8;
 2. Ліцей №13;
 3. Ліцей №20;
 4. Ліцей №22;
 5. Ліцей №25;
 6. ДНЗ №1 «Калинонька»;
 7. ДНЗ №2 «Малятко»;
 8. ДНЗ №3 «Бджілка»;
 9. ДНЗ №9 «Дзвіночок»;
 10. ДНЗ №11 «Пізнайко»;
 11. ДНЗ №15 «Гуцулочка»;
 12. ДНЗ №20 «Росинка»;
 13. ДНЗ №27 «Карпатська казка»;
 14. ДНЗ №29 «Кобзарик»;
 15. ДНЗ №30 «Ластівка»;
 16. ДНЗ №34 «Незабудка».

ДО ТЕМИ: Цьогоріч УКБ вдалося відремонтувати у Франківську 20 прибудинкових проїздів та територій. СПИСОК

Масштабна модернізація охоплювала: заміну вікон і дверей; встановлення локальних систем вентиляції з рекуперацією; відновлення відмостки; влаштування металевих сходів аварійних виходів; влаштування дашків над входами; утеплення горищного перекриття; встановлення індивідуальних теплових пунктів.

Об’єми робіт були дійсно великими. Звичайно, що на деяких об’єктах ремонт вдавалось провести швидше, а десь все йшло повільніше. Виною були різні причини, – йдеться у повідомленні.

Наприклад, початок коронавірусної пандемії, який затримав поставку обладнання індивідуальних теплових пунктів (ІТП) та призупинив виконання робіт на об’єктах майже на 2 місяці, а також сезон літніх дощів, що серйозно вплинув на затримку виконання робіт з утеплення фасадів дошкільних навчальних закладів.

Практично у всіх закладах освіти основні роботи завершили, за винятком встановлення ІТП в ДНЗ №29 і ДНЗ №34(обладнання поставлено тільки після початку опалювального сезону) та завершення опорядження фасаду в ДНЗ №30.

Необхідно відзначити, що на всі виконані роботи розповсюджують гарантійні терміни. Крім того, у 2020 році проведені тендерні процедури для капітального ремонту та реконструкції системи опалення в дитячому садку №19 «Троянда». Роботи по цьому об’єкту розпочнуться вже в І-му кварталі 2021 року, – зазначили в УКБ.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм