За вихідні на прикарпатців склали майже 100 протоколів за порушення карантину вихідного дня

Минулими вихідними спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області моніторили дотримання карантину вихідного дня на території області.

Для проведення моніторингу створили 48 робочих груп із залученням працівників Національної поліції та органів місцевого самоврядування, пише Ратуша з посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

В роботі груп взяли участь представники органів місцевого самоврядування 6 із 19 районів області та міст обласного значення: Косівський, Калуський, Богородчанський, Рогатинський, Снятинський райони, м.Болехів. Інспектори перевірили заклади громадського харчування, магазини, торговельні та розважальні центри, ринки та інші суб’єкти господарювання, – йдеться у повідомленні.

ДО ТЕМИ: Власників ресторанів «Pasage Gartenberg» і «Cruce de Gustos» можуть оштрафувати за порушення карантину

Так, за 14-15 листопада 2020 року перевірили 2130 об’єктів, в тому числі:

  • агропродовольчі ринки – 45
  • промислові ринки – 19
  • заклади громадського харчування – 518
  • промислові магазини – 723
  • продовольчі магазини – 583
  • інші заклади (перукарні, салони краси, спортзали, фітнес-клуби) – 242.

Виявили 112 порушень, склали 99 протоколів, направили 14 інформацій до Національної поліції та 26 інформацій до органів місцевого самоврядування.

Моніторинговим обстеженням передувала інформаційно-роз’яснювальна робота: відповідні інформаційні матеріали були розміщені на офіційній сторінці Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області у соціальній мережі Фейсбук, направлено повідомлення для розміщення на сайтах МВК, РДА, ОТГ.

Крім того, наголосили, у керівників органів місцевого самоврядування немає повноважень дозволяти або забороняти дію рішень уряду на території окремо взятої територіальної одиниці. За порушення карантину на порушників чекає штраф від 17 до 34 тис. грн, а для посадових осіб – від 34 до 170 тис. грн.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм